
> DUWO weet niet hoeveel studenten weg moeten uit woningen Sciencepark.
>Er wordt geen vervangende woonruimte aangeboden.
UPDATE Een deel van de bewoners van het studentencomplex aan de Carolina MacGillavrylaan in Watergraafsmeer moet zijn huis uit. DUWO zal de bewoners in de loop van februari 2009 vertellen of hun contract verlengd wordt, of niet. ‘Dit is ruim binnen de wettelijke termijn’ zegt Marja Weverling, de Coördinator Staf van DUWO.
Welke studenten straks op straat staan is niet bekend, maar DUWO ontkent het gerucht dat het om de eerste 200 huisnummers zou gaan. DUWO weet ook nog niet hoeveel studenten er uit het complex moeten. ‘Het aantal kamers dat noodzakelijk is voor dringend eigen gebruik is nog niet bekend’ zegt Weverling. ‘Maar het is zeker dat een groot deel van de lopende contracten wordt verlengd.’
Ze zegt verder dat DUWO open en duidelijk is geweest tegen de bewoners. ‘Er is altijd aangegeven dat verhuur tijdelijk zou zijn. Ook het contract met de bewoners is duidelijk.’ Er wordt geen vervangende woonruimte aangeboden, de studenten zullen zelf weer op zoek moeten. ‘Maar DUWO staat in haar recht’, aldus Weverling. (AK)
Ingedeeld in: Studenten, Folia, Nieuws,
Geplaatst op 15-01-2009 17:09
Gerelateerde artikelen

















Collegevoorzitter Karel van der Toorn is opeens opgestapt. Wie moet hem opvolgen?
