Nieuws / Studenten moeten hun huis uit

RSS feed

> DUWO weet niet hoeveel studenten weg moeten uit woningen Sciencepark.
>Er wordt geen vervangende woonruimte aangeboden.


UPDATE Een deel van de bewoners van het studentencomplex aan de Carolina MacGillavrylaan in Watergraafsmeer moet zijn huis uit. DUWO zal de bewoners in de loop van februari 2009 vertellen of hun contract verlengd wordt, of niet. ‘Dit is ruim binnen de wettelijke termijn’ zegt Marja Weverling, de Coördinator Staf van DUWO.
Welke studenten straks op straat staan is niet bekend, maar DUWO ontkent het gerucht dat het om de eerste 200 huisnummers zou gaan. DUWO weet ook nog niet hoeveel studenten er uit het complex moeten. ‘Het aantal kamers dat noodzakelijk is voor dringend eigen gebruik is nog niet bekend’ zegt Weverling. ‘Maar het is zeker dat een groot deel van de lopende contracten wordt verlengd.’
Ze zegt verder dat DUWO open en duidelijk is geweest tegen de bewoners. ‘Er is altijd aangegeven dat verhuur tijdelijk zou zijn. Ook het contract met de bewoners is duidelijk.’ Er wordt geen vervangende woonruimte aangeboden, de studenten zullen zelf weer op zoek moeten. ‘Maar DUWO staat in haar recht’, aldus Weverling. (AK)

 

Ingedeeld in: Studenten, Folia, Nieuws,
Geplaatst op 15-01-2009 17:09

Gerelateerde artikelen

Reageer

Naam
Email
Reactie
Vul de code hiernaast in (tegen spambots):

Stelling Collegevoorzitter Karel van der Toorn is opeens opgestapt. Wie moet hem opvolgen?
Oud-staatssecretaris van VWS en tegenwoordig rector van de HvA Jet Bussemaker
Oud-minister van Binnenlandse Zaken en momenteel voorzitter van de HBO-raad Guusje ter Horst
Oud-burgemeester en tegenwoordig fractieleider van de PvdA Job Cohen
De huidige waarnemend CvB-voorzitter Paul Doop
laatste filmpjes
Opening Collegejaar 2011/2012Opening Collegejaar 2011/2012
Debat Amsterdam ArenADebat Amsterdam ArenA
studenten aanbiedingen laatste reacties
Carolien Klijs | 13:52 | 3 april
1. Youssou N’Dour 2. Les Gangsters d'Amour 3. Cooking Islands
sjakie | 11:06 | 31 maart
Deze Ernst van de Wetering is een echte Rembrandtbabbelaar zijn praatje en 5 cent is precies een stuiver!
Olav | 11:44 | 9 februari
ASVA-figuren werken voor een hongerloontje en zelfs dan komen ze jn hun vrije tijd nog op voor de belangen van studenten. Hoeveel % vd begroting is 165k? Hoeveel denk je dat een cvb-lid krijgt?
Olav | 11:44 | 9 februari
ASVA-figuren werken voor een hongerloontje en zelfs dan komen ze jn hun vrije tijd nog op voor de belangen van studenten. Hoeveel % vd begroting is 165k? Hoeveel denk je dat een cvb-lid krijgt?
pierre bosems | 14:11 | 2 jan
hoe vaak is er een vlooien markt /rommelmarkt op het waterloo plein heel het jaar door????dank je wel voor de moeite p/b geldrop
Roderick van Bekhoven | 12:56 | 25 december
Goededag, ik wil graag woonruimte huren in dit complex, graag uw reactie, ivbj@telenet.be
Kawtar | 23:50 | 10 september
Dat laatste geef ik hem groot gelijk. maar de rest vond ik echt onzin. zó negatief! Niet alle studenten zitten in de schoolbanken omdat het MOET en zeker niet op hogescholen en universiteiten!
Rob | 00:46 | 15 juli
Arjan Brogt zit nu ook in de mensenhandel en is een fraudeur. Voor meer info kan je deze Twitter pagina volgen https://twitter.com/WhoisArjanBrogt
pieter houmes | 20:54 | 14 juni
hallo met Pieter ik weet voor jullie een leuke manege in zeeland waar jullie met een groep studenten leuk kunnen paardrijden ook strandritten kijk maar eens op ponyhof nooyen.nl ook volwassen ruiters
bas annink | 13:11 | 30 mei
1.European Alternative Music Event 2. 46 3.Henegouwen