Nieuws / Schaamlippen genomineerd

RSS feed

Art director Pascal Tieman met de genomineerde cover van Folia.

>Tot schaamlippen gestyleerd oog met wimpers op de omslag van Folia genomineerd voor Cover van het Jaar.
>‘Prachtig ontwerp van art director Pascal Tieman,’ zegt Folia-hoofdredacteur Jim Jansen.


De omslag van Folia 22, die uitkwam op 25 februari van dit jaar, is door een vakjury onder leiding van ‘bladendokter’ Rob van Vuure voorgedragen voor de mooiste cover van het jaar. In totaal zijn er acht tijdschriftomslagen genomineerd. De hoofdredactie van Folia had de omslag niet zelf ingezonden ter nominatie, maar werd gebeld door het vakblad Mediafacts dat de omslag wilde nomineren.  Rob van Vuure, die in de Volkskrant geregeld tijdschriften recenseert, schreef begin maart al een lovende recensie over de omslag.

De omslag was verbonden met het artikel ‘Kritisch kijken naar de schaamlippen’, over genitale onzekerheid bij vrouwen. Twee studentes psychologie vertelden in het artikel over hun onderzoek daarnaar. In hun onderzoek probeerden de studentes erachter te komen hoe jonge vrouwen over hun vulva denken. Hun onderzoeksvraag had te maken met de opkomst van schaamlipcorrectie.

‘Een prachtig ontwerp van art director Pascal Tieman. Ere wie ere toekomt,’ zegt Folia-hoofdredacteur Jim Jansen. ‘Normaal gesproken zijn het alleen grote publieksbladen die voor dit soort prijzen in aanmerking komen. Daarom is het extra mooi dat een relatief kleine titel als Folia ook meedingt. Een paar jaar geleden heb ik Tieman aangetrokken omdat ik meer aandacht wilde voor beeld, illustraties en look &feel van het blad. Deze nominatie bewijst dat dit een goede keus was en kennelijk is het de jury ook opgevallen dat we goede covers maken. Tijdens het nationaal uitgeverscongres op 16 juni wordt bekend gemaakt wie de prijs heeft gewonnen. In de loop van volgende week wordt bekend gemaakt wie de andere genomineerden zijn. (DW)

 

Ingedeeld in: Medewerkers, landelijk, (Nieuwe) Media, College van Bestuur, Studenten, Bestuur,
Geplaatst op 04-05-2011 15:42

Gerelateerde artikelen

Reageer

Naam
Email
Reactie
Vul de code hiernaast in (tegen spambots):

Stelling Collegevoorzitter Karel van der Toorn is opeens opgestapt. Wie moet hem opvolgen?
Oud-staatssecretaris van VWS en tegenwoordig rector van de HvA Jet Bussemaker
Oud-minister van Binnenlandse Zaken en momenteel voorzitter van de HBO-raad Guusje ter Horst
Oud-burgemeester en tegenwoordig fractieleider van de PvdA Job Cohen
De huidige waarnemend CvB-voorzitter Paul Doop
laatste filmpjes
Opening Collegejaar 2011/2012Opening Collegejaar 2011/2012
Debat Amsterdam ArenADebat Amsterdam ArenA
studenten aanbiedingen laatste reacties
Toon | 22:40 | 24 april
Deze visitatiecommissie heeft duidelijk niet naar de schemerige alternatieve afstudeerroute gekeken die het ILO bedacht voor langstudeerders, die was zo schemerig en dus illegaal als wat.
Dave | 18:47 | 9 april
Aan Anna: Lijkt me nog al moeilijk om staand de achterkant van je eigen voet te fotograferen.
Frans de Wit | 09:45 | 22 februari
Bij mij is op 9 januari j.l. een stent geplaatst, zat na ca 1 week al weer dicht, nu wil de arts Dr Stam (Drechtsteden)een bypass gaan doen. Is zo'n stent niet meer te openen dan?
Henk & Ingrid | 14:44 | 20 jan
Ga lekker een andere baan zoeken Ewald! Flapdrol!
Michielos de la Landos a la Kempos | 19:45 | 14 jan
Onze vriend van Kempen lijdt volgens de afdeling geneacologie van het AMC aan een overtollig gehalte oestrogenen ten gevolge waarvan hij overal oraal loopt te menstrueren. Hij is een KA-Olo Bakra!
daisy prins | 00:37 | 4 jan
zijn er mogelijk nog kamers beschikbaar en hoe kan ik me inschrijven? ik ben erg geďnteresseerd. met vriendelijke groet, Daisy prins
Voorzitter WijWonen | 18:22 | 30 december
Die Hans Talmon is een gestoorde die lijdt aan querelantenwaan. In zijn hele werkloze leven heeft hij allerlei organisaties proberen het werk onmogelijk te maken.
michiel van kempen | 19:27 | 1 november
Van Kempen is zich er terdege van bewust dat hij zijn doctorstitel cadeau heeft gehad omdat hij nooit een promotievoorstel had ingediend.
Merle van Houten | 10:51 | 1 november
Het blijft een leuk feest! Organiseren jullie dit jaar weer wat voor de kinderen van medewerkers? Die van mij kijken er alweer naar uit, ze vinden het altijd erg leuk.
Anneke Kock-Antonissen | 13:18 | 26 oktober
Ik wil me opgeven voor een fecestransplantatie. Ik heb heel veel last van mijn darmen, verstoppingen en diaree, sinds mijn darmen geopereerd zijn en bestralingen nadien. Mvg Anneke Kock