Nieuws / Geen afscheid

RSS feed

Bedrijfsarts Sem de Jong is ontstemd. Hij vertrok in december als arts bij de Arbo- en Milieudienst (AMD) van de UvA. ‘Maar ik kreeg geen traditionele UvA-afscheidsreceptie aangeboden.’

De Jong wilde heel graag officieel afscheid nemen van zijn patiënten, vooral afkomstig van de economische en juridische faculteit, en niet zomaar in het niets verdwijnen. ‘Ik wil toch op de een of andere manier iets van me laten horen, de mensen het beste wensen. Zonder taal of teken vertrekken voelt erg ongemakkelijk.’ De Jong nam contact op met de redactie van Folia. ‘Aangezien de mogelijkheid van een receptie mij niet is aangeboden en een mailing geen reële optie is, is mijn vraag aan u of ik, middels een klein stukje in Folia, liefst met foto, mijn vertrek en afscheid bij de AMD bekend kan maken.’ Waarom De Jong geen afscheidsreceptie kreeg aangeboden van de directie van de AMD is hem duidelijk. ‘Directeur Rob Leenaars is iemand die dat ontgaat. Hij wil profijt hebben van zijn mensen, zodra ze vertrekken heeft hij geen oog meer voor hen.’ Ook zijn collega’s bij de AMD organiseerden geen afscheidsfeestje voor hem, maar De Jong heeft daar begrip voor. ‘Die gaan niet over het budget en zijn niet bevoegd een zaaltje te regelen en een borreltje te bestellen.’ Inmiddels hoopt De Jong dat er toch nog iets gaat gebeuren. ‘Via universiteitssecretaris Mieke Zaanen heb ik mijn afscheid toch nog op de agenda kunnen krijgen.’ (DW)

Ingedeeld in: Nieuws, Bestuur,
Geplaatst op 18-01-2008 00:00

Gerelateerde artikelen

Reageer

Naam
Email
Reactie
Vul de code hiernaast in (tegen spambots):

Stelling Karel van der Toorn is voor vier jaar herbenoemd als voorzitter van het College van Bestuur. Goed?
Nee, het voorzitterschap moet elke vier jaar wisselen van persoon. Zo blijft hij of zij bij de les.
Ja. Van der Toorn heeft het de afgelopen vier jaar goed gedaan, dus alle reden voor een herbenoeming.
Nee, want ik ben tegen benoemingen van bestuurders. Zij moeten worden gekozen door studenten en medewerkers
Nee, want Van der Toorn is een naar binnen gerichte bestuurder die de UvA onvoldoende op de kaart zet.
laatste filmpjes
Afscheid van RoeterseilandAfscheid van Roeterseiland
Laatste loodjes voor de vakantieLaatste loodjes voor de vakantie
Bekijk de weeklog studenten aanbiedingen laatste reacties
Paul Walrecht, Enschede | 23:37 | 28 juli
De Levende Deeltjes Atoom Theorie brengt het biologisch onderzoek op atomaire schaal, op nanoschaal met de LDAT-wet : Cm x S = Cms = 18 x m(e) x s(e) = 2 x 10^-9 Kg x Hz. Onze ontwikkeling is bepaald!
Paul Walrecht, Enschede | 22:53 | 27 juli
Europa, 26 lidstaten, 26 culturen, veiligheid, preventie, terror, angstaanjagen, angst=slechte raadgever, vrijheid=niet keuzevrijheid, maar strijd tegen tirannie en agressie, proficiat met benoeming!!
Paul Walrecht, Enschede | 22:01 | 26 juli
Hersencellen ontwikkelen zich electrisch van (-), naar (~), naar (+). schizofreen koppelt van (~) naar (~). Zoek de Schwanncellen in de periferie, LC-kringen op micronschaal. square w.LC=1 resoneer nu
Liesbeth | 21:19 | 17 juli
Inderdaad is mijn 8 weken oude zoontje ook besmet met dit parecho virus wat heeft geleid tot een hersenvliesontsteking. Het Meander ZH in Amersfoort heeft dit virus inderdaad ontdekt.
Paul Walrecht, Enschede | 14:03 | 16 juli
Beste Mensen, onderzoek aan de man brengen geldt slechts voor geacredeerde onderzoekers. Ben je dat niet, ook al kun je de natuurkunde vereenvoudigen, als Twente BTW, 3,5 jaar, dan luistert men niet
Alex | 18:02 | 10 juli
Zie http://www.onzetaal.nl/advies/pool.php, en mijn reactie ging ook over de ontbrekende koppelstreepjes (Engelse ziekte) en de onterechte hoofdletter.
Erik Plass | 12:31 | 7 juli
Beste, In \"Nieuws / In memoriam: Ton Honig\" wordt gesproken over een interview met Ton Honig in Folia in 2002. Is het misschien mogelijk dit interview te lezen? Mvg, Erik Plass
karel wit | 22:00 | 29 juni
alles beter dan het huidige bestuur
john | 10:11 | 29 juni
doe dood maar even veranderen in overleden, het is geen huisdier
Marina Selle | 09:59 | 29 juni
Wat een belachelijke opmerking, Maarten. Ga je schamen.