Nieuws / Geen afscheid

RSS feed

Bedrijfsarts Sem de Jong is ontstemd. Hij vertrok in december als arts bij de Arbo- en Milieudienst (AMD) van de UvA. ‘Maar ik kreeg geen traditionele UvA-afscheidsreceptie aangeboden.’

De Jong wilde heel graag officieel afscheid nemen van zijn patiënten, vooral afkomstig van de economische en juridische faculteit, en niet zomaar in het niets verdwijnen. ‘Ik wil toch op de een of andere manier iets van me laten horen, de mensen het beste wensen. Zonder taal of teken vertrekken voelt erg ongemakkelijk.’ De Jong nam contact op met de redactie van Folia. ‘Aangezien de mogelijkheid van een receptie mij niet is aangeboden en een mailing geen reële optie is, is mijn vraag aan u of ik, middels een klein stukje in Folia, liefst met foto, mijn vertrek en afscheid bij de AMD bekend kan maken.’ Waarom De Jong geen afscheidsreceptie kreeg aangeboden van de directie van de AMD is hem duidelijk. ‘Directeur Rob Leenaars is iemand die dat ontgaat. Hij wil profijt hebben van zijn mensen, zodra ze vertrekken heeft hij geen oog meer voor hen.’ Ook zijn collega’s bij de AMD organiseerden geen afscheidsfeestje voor hem, maar De Jong heeft daar begrip voor. ‘Die gaan niet over het budget en zijn niet bevoegd een zaaltje te regelen en een borreltje te bestellen.’ Inmiddels hoopt De Jong dat er toch nog iets gaat gebeuren. ‘Via universiteitssecretaris Mieke Zaanen heb ik mijn afscheid toch nog op de agenda kunnen krijgen.’ (DW)

Ingedeeld in: Nieuws, Bestuur,
Geplaatst op 18-01-2008 00:00

Gerelateerde artikelen

Reageer

Naam
Email
Reactie
Vul de code hiernaast in (tegen spambots):

Stelling Collegevoorzitter Karel van der Toorn is opeens opgestapt. Wie moet hem opvolgen?
Oud-staatssecretaris van VWS en tegenwoordig rector van de HvA Jet Bussemaker
Oud-minister van Binnenlandse Zaken en momenteel voorzitter van de HBO-raad Guusje ter Horst
Oud-burgemeester en tegenwoordig fractieleider van de PvdA Job Cohen
De huidige waarnemend CvB-voorzitter Paul Doop
laatste filmpjes
Opening Collegejaar 2011/2012Opening Collegejaar 2011/2012
Debat Amsterdam ArenADebat Amsterdam ArenA
studenten aanbiedingen laatste reacties
Henk & Ingrid | 14:44 | 20 jan
Ga lekker een andere baan zoeken Ewald! Flapdrol!
Michielos de la Landos a la Kempos | 19:45 | 14 jan
Onze vriend van Kempen lijdt volgens de afdeling geneacologie van het AMC aan een overtollig gehalte oestrogenen ten gevolge waarvan hij overal oraal loopt te menstrueren. Hij is een KA-Olo Bakra!
daisy prins | 00:37 | 4 jan
zijn er mogelijk nog kamers beschikbaar en hoe kan ik me inschrijven? ik ben erg geïnteresseerd. met vriendelijke groet, Daisy prins
Voorzitter WijWonen | 18:22 | 30 december
Die Hans Talmon is een gestoorde die lijdt aan querelantenwaan. In zijn hele werkloze leven heeft hij allerlei organisaties proberen het werk onmogelijk te maken.
michiel van kempen | 19:27 | 1 november
Van Kempen is zich er terdege van bewust dat hij zijn doctorstitel cadeau heeft gehad omdat hij nooit een promotievoorstel had ingediend.
Merle van Houten | 10:51 | 1 november
Het blijft een leuk feest! Organiseren jullie dit jaar weer wat voor de kinderen van medewerkers? Die van mij kijken er alweer naar uit, ze vinden het altijd erg leuk.
Anneke Kock-Antonissen | 13:18 | 26 oktober
Ik wil me opgeven voor een fecestransplantatie. Ik heb heel veel last van mijn darmen, verstoppingen en diaree, sinds mijn darmen geopereerd zijn en bestralingen nadien. Mvg Anneke Kock
IM van der Wateren | 23:15 | 6 oktober
Leuk gebaar maar voor mij niet interessant.Er staan slechts enkelen in die een beta-studie hebben gedaan.Ik stel een boekje voor met oud-studenten die in de wetenschap/industrie verder zijn gegaan.
lex | 18:29 | 18 september
onderzoek doen is een hypothese onderzoeken en mbv feiten tot n conclusie komen. Ballin maakt zij eigen linkse gevoelens tot waarheid. niet wetenschappelijk onderbouwt. hij zegt wat de uva wil horen.
Arie | 14:04 | 7 september
Natuurlijk gaat het budget omhoog als je de schaal vergroot. Wat een onzin! Het gaat toch om het budget per onderzoeker?! Dit plan zal sowieso geen effect hebben.3