Nieuws / Du Perron in commissie DSB

RSS feed

>Decaan van de FdR in onderzoekscommissie.

Decaan van de rechtenfaculteit en hoogleraar privaatrecht Edgar du Perron zal samen met de (emeriti) hoogleraren Michiel Scheltema, Kees Koedijk en Leo Graafsma de onderzoekscommissie naar de DSB Bank vormen. De leden gaan onderzoek doen naar de gang van zaken bij DSB Bank, de handelswijze van voormalige bestuurders en commissarissen, de handelswijze van De Nederlandsche Bank en van de Autoriteit Financiële Markten. Ook wordt de rol van het Ministerie van Financiën bekeken.

Voorzitter Michiel Scheltema was hoogleraar staats- en bestuursrecht in Groningen en voorzitter van de Wetenschappelijke Raad voor het Regeringsbeleid. Begin jaren tachtig, in het tweede en derde kabinet-Van Agt, was hij staatssecretaris van Justitie. Hij is lid van D66 en de echtgenoot van het voormalige D66-Kamerlid Olga Scheltema-de Nie.

Koedijk is hoogleraar Financial Management aan de Universiteit van Tilburg. Graafsma was jarenlang registeraccountant bij accountantsbureau KPMG en gespecialiseerd in bancaire accountancy. Edgar du Perron was ook betrokken bij het onderzoek naar Icesave. (FB)

Ingedeeld in: Financien, Rechten, Nieuws,
Geplaatst op 29-10-2009 19:10

Gerelateerde artikelen

Reageer

Naam
Email
Reactie
Vul de code hiernaast in (tegen spambots):

Reacties van lezers

Hendrik
30-10-2009 00:37:34
prachtig; groot copliment voor de uva

Stelling Collegevoorzitter Karel van der Toorn is opeens opgestapt. Wie moet hem opvolgen?
Oud-staatssecretaris van VWS en tegenwoordig rector van de HvA Jet Bussemaker
Oud-minister van Binnenlandse Zaken en momenteel voorzitter van de HBO-raad Guusje ter Horst
Oud-burgemeester en tegenwoordig fractieleider van de PvdA Job Cohen
De huidige waarnemend CvB-voorzitter Paul Doop
laatste filmpjes
Opening Collegejaar 2011/2012Opening Collegejaar 2011/2012
Debat Amsterdam ArenADebat Amsterdam ArenA
studenten aanbiedingen laatste reacties
Henk & Ingrid | 14:44 | 20 jan
Ga lekker een andere baan zoeken Ewald! Flapdrol!
Michielos de la Landos a la Kempos | 19:45 | 14 jan
Onze vriend van Kempen lijdt volgens de afdeling geneacologie van het AMC aan een overtollig gehalte oestrogenen ten gevolge waarvan hij overal oraal loopt te menstrueren. Hij is een KA-Olo Bakra!
daisy prins | 00:37 | 4 jan
zijn er mogelijk nog kamers beschikbaar en hoe kan ik me inschrijven? ik ben erg geďnteresseerd. met vriendelijke groet, Daisy prins
Voorzitter WijWonen | 18:22 | 30 december
Die Hans Talmon is een gestoorde die lijdt aan querelantenwaan. In zijn hele werkloze leven heeft hij allerlei organisaties proberen het werk onmogelijk te maken.
michiel van kempen | 19:27 | 1 november
Van Kempen is zich er terdege van bewust dat hij zijn doctorstitel cadeau heeft gehad omdat hij nooit een promotievoorstel had ingediend.
Merle van Houten | 10:51 | 1 november
Het blijft een leuk feest! Organiseren jullie dit jaar weer wat voor de kinderen van medewerkers? Die van mij kijken er alweer naar uit, ze vinden het altijd erg leuk.
Anneke Kock-Antonissen | 13:18 | 26 oktober
Ik wil me opgeven voor een fecestransplantatie. Ik heb heel veel last van mijn darmen, verstoppingen en diaree, sinds mijn darmen geopereerd zijn en bestralingen nadien. Mvg Anneke Kock
IM van der Wateren | 23:15 | 6 oktober
Leuk gebaar maar voor mij niet interessant.Er staan slechts enkelen in die een beta-studie hebben gedaan.Ik stel een boekje voor met oud-studenten die in de wetenschap/industrie verder zijn gegaan.
lex | 18:29 | 18 september
onderzoek doen is een hypothese onderzoeken en mbv feiten tot n conclusie komen. Ballin maakt zij eigen linkse gevoelens tot waarheid. niet wetenschappelijk onderbouwt. hij zegt wat de uva wil horen.
Arie | 14:04 | 7 september
Natuurlijk gaat het budget omhoog als je de schaal vergroot. Wat een onzin! Het gaat toch om het budget per onderzoeker?! Dit plan zal sowieso geen effect hebben.3