
>De workshop duurt van 13:00 tot 15:00 uur en aansluitend bestaat de mogelijkheid om het ‘launching event’ van Case bij te wonen.
>Tijdens het 'launching event' zal burgemeester Job Cohen spreken, evenals SER-voorzitter Alexander Rinnooy Kan, en minister van Economische Zaken Maria van der Hoeven.
In het kader van de feestelijke opening op 22 januari organiseert Centrum van Amsterdamse Scholen voor Entrepreneurship (Case) een workshop ondernemen onder leiding van Henk Keilman. Keilman is venture capitalist en investeerder en is bekend van het KRO-programma Dragon’s Den, waarin ondernemers hun idee konden presenteren aan een deskundige jury waarvan Keilman deel uitmaakte. De workshop duurt van 13:00 tot 15:00 uur en aansluitend bestaat de mogelijkheid om het ‘launching event’ van Case bij te wonen. Aanmelden kan hier.
Tijdens het 'launching event' zal burgemeester Job Cohen spreken, evenals SER-voorzitter Alexander Rinnooy Kan, en minister van Economische Zaken Maria van der Hoeven. Daarna vindt een discussie plaats waaraan ondermeer Annemarie van Gaal, eveneens bekend van Dragon’s Den, en UvA hoogleraar Mirjam van Praag deel zullen nemen. Ter afsluiting is er een receptie. (HvdM)
Ingedeeld in: Onderwijs, Studenten, Nieuws,
Geplaatst op 17-12-2008 10:50
Gerelateerde artikelen

















Geneeskunde kent al jaren een numerus fixus, maar de minister wil die nu afschaffen. Mee eens of niet?

