Nieuws / Alleen gesloten kantoorruimtes op FMG

RSS feed

Een dergelijke 'open' kantooropstelling krijgt de FMG dus niet. 

>Medewerkers FMG willen alleen 'gesloten' werkplekken.
>Dit kan alleen als aan randvoorwaarden wordt voldaan.'

Op de Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen (FMG) is geen draagvlak voor een zogenoemd ‘hybride kantoorconcept’ in de nieuwe locatie van de faculteit op het Roeterseilandcpmplex. Dit schrijft waarnemend FMG-decaan Claes de Vreese (decaan De Haan is wegens ziekte voor langere tijd niet aan het werk) in een brief aan zijn medewerkers. Een hybride kantoorconcept is een stelsel van deels gesloten en deels open kantoren. In verband met onrust, privacy, veiligheid en akoestiek zien medewerkers niets in deze open kantoren. Ze willen uitsluitend gesloten werkruimtes. De Vreese laat weten dat dit mogelijk is onder een aantal randvoorwaarden. Een daarvan is dat alleen de vaste staf met een aanstelling groter dan 0,5 fte kan blijven beschikken over veen vaset werkplek. De rest moet een werkplek delen of gebruik maken van flexplekken. (DW)

Ingedeeld in: Medewerkers, FMG, Studenten, Bestuur,
Geplaatst op 04-04-2011 16:30

Gerelateerde artikelen

Reageer

Naam
Email
Reactie
Vul de code hiernaast in (tegen spambots):

Reacties van lezers

De speller
05-04-2011 09:43:06
Mijn hemel zeg, kent de Folia geen spellingscheck? En volgens mij komen er dus wél gesloten kantoorruimtes? Slecht stuk!

Stelling Collegevoorzitter Karel van der Toorn is opeens opgestapt. Wie moet hem opvolgen?
Oud-staatssecretaris van VWS en tegenwoordig rector van de HvA Jet Bussemaker
Oud-minister van Binnenlandse Zaken en momenteel voorzitter van de HBO-raad Guusje ter Horst
Oud-burgemeester en tegenwoordig fractieleider van de PvdA Job Cohen
De huidige waarnemend CvB-voorzitter Paul Doop
laatste filmpjes
Opening Collegejaar 2011/2012Opening Collegejaar 2011/2012
Debat Amsterdam ArenADebat Amsterdam ArenA
studenten aanbiedingen laatste reacties
Carolien Klijs | 13:52 | 3 april
1. Youssou N’Dour 2. Les Gangsters d'Amour 3. Cooking Islands
sjakie | 11:06 | 31 maart
Deze Ernst van de Wetering is een echte Rembrandtbabbelaar zijn praatje en 5 cent is precies een stuiver!
Olav | 11:44 | 9 februari
ASVA-figuren werken voor een hongerloontje en zelfs dan komen ze jn hun vrije tijd nog op voor de belangen van studenten. Hoeveel % vd begroting is 165k? Hoeveel denk je dat een cvb-lid krijgt?
Olav | 11:44 | 9 februari
ASVA-figuren werken voor een hongerloontje en zelfs dan komen ze jn hun vrije tijd nog op voor de belangen van studenten. Hoeveel % vd begroting is 165k? Hoeveel denk je dat een cvb-lid krijgt?
pierre bosems | 14:11 | 2 jan
hoe vaak is er een vlooien markt /rommelmarkt op het waterloo plein heel het jaar door????dank je wel voor de moeite p/b geldrop
Roderick van Bekhoven | 12:56 | 25 december
Goededag, ik wil graag woonruimte huren in dit complex, graag uw reactie, ivbj@telenet.be
Kawtar | 23:50 | 10 september
Dat laatste geef ik hem groot gelijk. maar de rest vond ik echt onzin. zó negatief! Niet alle studenten zitten in de schoolbanken omdat het MOET en zeker niet op hogescholen en universiteiten!
Rob | 00:46 | 15 juli
Arjan Brogt zit nu ook in de mensenhandel en is een fraudeur. Voor meer info kan je deze Twitter pagina volgen https://twitter.com/WhoisArjanBrogt
pieter houmes | 20:54 | 14 juni
hallo met Pieter ik weet voor jullie een leuke manege in zeeland waar jullie met een groep studenten leuk kunnen paardrijden ook strandritten kijk maar eens op ponyhof nooyen.nl ook volwassen ruiters
bas annink | 13:11 | 30 mei
1.European Alternative Music Event 2. 46 3.Henegouwen